Dostępne w bogatej kolorystyce, eleganckie wykładziny dywanowe do hoteli mogą zdobić hol, korytarze, jak również pokoje dla gości. To produkty łatwe do czyszczenia i odporne na ścieranie.

Pięknie prezentujące się wykładziny obiektowe są dedykowane pomieszczeniom o dużym natężeniu ruchu. Produkty te świetnie sprawdzą się w hotelach, luksusowych apartamentach dla gości, jak również w wynajmowanych salach konferencyjnych. Dywany sznurkowe płasko tkane idealnie spełnią swoje zadanie w holach, korytarzach i pokojach hotelowych.

Eleganckie wykładziny dywanowe do hoteli i luksusowych apartamentów

Ekskluzywne wykładziny dywanowe to produkty dostępne w naszej ofercie w różnorodnej kolorystyce. Dzięki temu rewelacyjnie wpiszą się one w stylistykę każdego wnętrza. Wyroby te wykonane są z odpowiednio dobranych włókien polipropylenowych. Proponowane przez nasz sklep internetowy produkty można czyścić, zarówno na sucho, jak i na mokro. To wykładziny obiektowe, odporne na ścieranie, deformację i blaknięcie pod wpływem promieniowania UV.

Wykładziny obiektowe – odporne na intensywną eksploatację

Idealnie płaskie dywany sznurkowe do hoteli i innych obiektów, które znajdują się w naszej ofercie, można czyścić za pomocą odkurzaczy przemysłowych. Wyroby te nie wchłaniają przykrych zapachów. Brak runa powoduje, że w ich wnętrzu nie namnażają się roztocza, baterie, wirusy i inne drobnoustroje. Polecane przez nas wykładziny obiektowe mogą być używane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Wysokiej jakości wykładziny dywanowe do hoteli to wyroby modne i trwałe. Produkty te można czyścić ręcznie i mechanicznie.

Dodaj komentarz