Pomiar paliwa – jak to zrobić?

Pomiar paliwa w zbiorniku to nic innego, jak określenie, ile cieczy jeszcze się w nim znajduje. Urządzenia do pomiaru paliwa stanowią niezbędne produkty w każdym punkcie dystrybucji, gdyż to one pozwalają zapobiec sytuacjom, w których paliwa w zbiorniku mogłoby całkowicie zabraknąć.

Pompa paliwa marki Adam Pumps

Firma Adam Pumps zaliczana jest do najlepszych producentów osprzętu i akcesoriów do paliwa. Firma powstała w 2010 roku po tym, jak Tuthill Italia Spa przejął włoski oddział Tuthill Corporation, który już wtedy był światowym liderem w produkcji pomp i liczników.

Sonda hydrostatyczna – co to jest? Właściwości i zastosowanie

Sondy hydrostatyczne to produkty, których zadaniem jest stały pomiar poziomu cieczy lepkich oraz substancji o podwyższonej agresywności. Dzięki sondzie hydrostatycznej istnieje możliwość uzyskania szybkiej i precyzyjnej wiadomości o aktualnym stanie poziomu cieczy. Jest to niezwykle ważne dla wielu branż, przede wszystkim punktów przemysłowych, takich jak oczyszczalnie i przepompownie ścieków oraz punkty dystrybucji paliw i olejów, …

Liczniki przepływu paliwa

Liczniki przepływu paliwa to produkty, które znacznie wspomagają pracę stacji paliw oraz punktów dystrybucji. Są to urządzenia, umożliwiające kompleksowy pomiar szybkości przepływu paliwa, jak również ilość całkowitego zużycia paliwa. Takie urządzenia powinny być dobrej jakości i charakteryzować się swobodnymi funkcjami odczytu.