Firma Adam Pumps zaliczana jest do najlepszych producentów osprzętu i akcesoriów do paliwa. Firma powstała w 2010 roku po tym, jak Tuthill Italia Spa przejął włoski oddział Tuthill Corporation, który już wtedy był światowym liderem w produkcji pomp i liczników.

Po dziś dzień działalność firmy obejmuje dostarczanie sprzętu i akcesoriów do przetaczania paliw. Produkty marki znane są z wysokiej jakości wykonania oraz łatwej obsługi. Adam Pumps już od ponad dekady wspomaga stacje paliw, punkty dystrybucji oraz wiele innych przedsiębiorstw, oferując im urządzenia, które usprawniają procesy tankowania oraz inne działalności, związane z przelewaniem paliwa.

Producent znany jest z udostępniania wszelkiego rodzaju akcesoriów paliwowych, między innymi: liczników do paliwa, filtrów do zbiornika, pomp paliwowych, dystrybutorów, sprzętu do AdBlue, zbiorników mobilnych i wielu innych. Stawiając na produkty przygotowane przez producenta, wybierasz dobrą jakość. Współpracując z firmą Adam Pumps, zapewniamy naszym klientom możliwość doboru sprzętu, który posłuży im dobrze i przez długi czas.

Zaprojektowane przez włoskiego producenta akcesoria paliwowe, stworzone zostały z wykorzystaniem najnowszych technologii. Sprzęt do dystrybucji paliwa Adam Pumps to najlepsza klasa jakości, dzięki której wiele firm usprawniło swoją działalność. Wszystkie osoby zainteresowane profesjonalnym sprzętem i akcesoriami do paliwa Adam Pumps, zapraszamy do przeglądania oferty sklepu internetowego Dexoil. Oferujemy pomoc w wyborze odpowiednich produktów oraz pomoc techniczną gwarancyjną i pogwarancyjną.