Liczniki przepływu paliwa to produkty, które znacznie wspomagają pracę stacji paliw oraz punktów dystrybucji. Są to urządzenia, umożliwiające kompleksowy pomiar szybkości przepływu paliwa, jak również ilość całkowitego zużycia paliwa. Takie urządzenia powinny być dobrej jakości i charakteryzować się swobodnymi funkcjami odczytu.

Sklep internetowy z osprzętem do dystrybucji paliwa oferuje między innymi wysokiej jakości liczniki przepływu paliwa. W swoim asortymencie sklep posiada cyfrowe liczniki przepływu paliwa, czytniki mechaniczne, jak również pulsery oraz wiele innych urządzenie i akcesoriów, które przydają się przedsiębiorcom, związanym ze sprzedażą paliw.

Sklep udostępnia sprzęt do każdego rodzaju paliwa. W ofercie znaleźć można akcesoria do Diesla, osprzęt do AdBlue, jak również produkty, stworzone specjalnie do dystrybucji paliwa i oleju. Dbając o zadowolenie klientów, firma Dexoil podjęła współpracę z najlepszymi producentami, takimi jak: PIUSI, Adam Pumps, Gespasa, Cimtec czy Kingspan.

Oferujemy również pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także służymy radą w zakresie doboru odpowiednich produktów. Wierzymy, że nasz sprzęt pomoże wielu osobom stworzyć biznes, który będzie funkcjonował sprawnie w każdych warunkach. Dostępny w sklepie sprzęt sprawdzi się do tankowania pojazdów osobowych, dostawczych oraz maszyn rolniczych. Dzięki mobilności produktów można je bez problemu przewozić z miejsca na miejsce, co ułatwia wygodę użytkowania. Wśród oferowanych przez sklep produktów znajdziemy urządzenia najwyższej jakości o solidnej konstrukcji, stworzone specjalnie na potrzeby klientów.