Stworzone specjalnie dla pasjonatów wędkarstwa karpiowego bait box, to akcesoria potrzebne do łowienia tego gatunku ryb. Ten nowoczesny sprzęt został wyprodukowany przez najlepsze firmy, specjalizujące się w wytwarzaniu tego typu wyrobów.

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z wędkarstwem karpiowym, jak i te, które od wielu lat pasjonują się tym hobby, powinny zainwestować w bait box. To funkcjonalne i praktyczne w używaniu pudełka na przynęty, dostępne w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Oferowane przez nas bait box są łatwe do utrzymania w czystości i niekłopotliwe w transportowaniu.

Bait box – zalety tych produktów

Wytrzymały bait box z naszego sklepu internetowego wyróżnia się zastosowaniem do jego wyrobu starannie dobranych materiałów. Zapobiega to uszkodzeniu przynęt, jak również wysypaniu zawartości. Bait box gwarantuje utrzymanie świeżości żywych przynęt, dzięki przepuszczającej powietrze pokrywce, wykonanej z gumy.

Bait box z dziurkami wentylacyjnymi

Oferowane przez nasz sklep internetowy bait box posiadają przezroczyste pokrywki. Dzięki temu można szybko sprawdzić zawartość danego pudełka, bez konieczności otwierania go, co ma duże znaczenie, szczególnie w trakcie wędkowania czy jazdy samochodem. Dostępne w naszym asortymencie bait box są wyposażone w dziurki umożliwiające odsączenie wody podczas namaczania pelletu zanętowego.

Wygodne w użyciu pudełka bait box to akcesoria przydatne każdemu poławiaczowi ryb. Produkty te zostały wykonane w sposób bardzo staranny, dzięki czemu wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i wytrzymałością mechaniczną.