Właściciele domów i mieszkań coraz częściej decydują się na posiadanie takich produktów jak chodniczki na schody. To wysokiej jakości nakładki, wykonane z przędzy polipropylenowej.

Nowoczesne i dostępne w różnych wersjach kolorystycznych chodniczki na schody są wykonane w specjalnej technice tkania. Do ich wyrobu zastosowano starannie dobraną przędzę polipropylenową. Zapobiega to gromadzeniu się zanieczyszczeń i rozwoju drobnoustrojów wewnątrz tego typu produktów. Proponowane przez nasz sklep internetowy chodniczki na schody to wyroby wyróżniające się estetycznym wyglądem, trwałością i atrakcyjną ceną.

Chodniczki na schody – skuteczne zabezpieczenie

Solidnie wykonane chodniczki na schody stanowią zabezpieczenie przed ryzykiem poślizgnięcia się na podłodze, wykonanej z drewna lub ceramiki. Proponowane przez nas nakładki są podklejone na zagięciu bardzo mocnym plastikowym profilem. Dzięki temu chodniczki na schody nie odkształcają się i zabezpieczają krawędzie każdego schodka.

Wysokiej jakości nakładki na schody w rozmiarach standardowych i nietypowych

Dostępne w standardowych i nietypowych rozmiarach chodniczki na schody z naszego asortymentu, to produkty, które można dopasować kolorystyką i wymiarami do aranżacji pomieszczenia. To nowoczesne wyroby, które można poddawać zabiegom czyszczącym, zarówno na mokro, jak i na sucho. Proponowane przez nas chodniczki na schody nie ulegają odbarwieniu pod wpływem działania promieni UV.

Markowe chodniczki na schody to nie tylko ich zabezpieczenie, ale i ozdoba. Produkty te można poddawać regularnym zabiegom czyszczącym.

Dodaj komentarz