Przeznaczony do treningu cardio, fitness i siłowego Kettlebell może zastąpić dotychczasowe tradycyjne hantle. Produkt ten posiada solidny uchwyt, co podwyższa bezpieczeństwo jego użytkowania.

Solidnie wykonany Kettlebell to hantel w szerokim i wysokim uchwytem. Jest to element, dzięki któremu wyżej wymieniony produkt. nie będzie wysuwał się z dłoni w trakcie intensywnych ćwiczeń w postaci energicznych wymachów w przód i w tył. Atrakcyjny cenowo Kettlebell może znaleźć się na wyposażeniu profesjonalnej i domowej siłowni. Produkt ten jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego, w różnych wersjach do wyboru. Polecana przez nas kula Ketla to odważnik, który może ważyć od pięciu do nawet 15 kg. Warto wykorzystać go do zaawansowanego treningu ramion, barków i przedramion.

Kettlebell dedykowany ćwiczeniom siłowym z wymachami rąk

Polecane przez specjalistów fitness i osób wyczynowo uprawiających kulturystykę, ćwiczenia z Kettlebells są sposobem na zbudowanie pożądanej muskulatury ciała. Kule Ketla to produkty dostępne o w różnej wadze. Dzięki temu można wybrać ćwiczenia z Kettlebell o różnym stopniu trudności. Dla zaawansowanych kulturystów i osób przygotowujących się do zawodów fitness, polecane są produkty z średnim lub dużym obciążeniem. Mniej wyczerpujące ćwiczenia z Kettlebell zostały opracowane z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi bądź też amatorach, rzadko odwiedzających kluby Fitness czy siłownie. Kule Ketla używane zgodnie z ich przeznaczeniem są bezpieczne dla przyczepów mięśniowych, stawów i nadgarstków. Zaawansowane ćwiczenia z Kettlebell szybko i skutecznie wzmacniają mięśnie barków, bicepsy i tricepsy.

Odporne na uszkodzenia mechaniczne Kettlebell to hantle przypominająca swoją kształtem kule z szerokim uchwytem. Jest to odważnik, który może być podstawowym wyposażeniem każdej siłowni lub klubu fitness.