Wierna replika karabinu Lee Enfield z pewnością zachwyci miłośników broni palnej i osoby kolekcjonujące militaria z przełomu XIX i XX wieku. To produkt wykonany z najlepszych materiałów, co stanowi potwierdzenie jego wysokiej jakości.

Niesamowita replika karabinu Lee Enfield, dostępna w naszym sklepie, może zwrócić uwagę miłośników brytyjskiej broni powtarzalnej, będącej podstawowym wyposażeniem żołnierzy brytyjskich, służących w armii od 1895 do 1955 roku. Proponowana przez nas replika broni palnej Lee Enfield to produkt znanej w Europie marki Denix, specjalizującej się w wytwarzaniu ekskluzywnych militariów.

Lee Enfield – wspaniała replika broni palnej długolufowej

Przykuwająca uwagę replika broni palnej Lee Enfield jest wykonana z odpornego na uszkodzenia mechaniczne stopu cynku i aluminium. Posiada ona także elementy stworzone z litego drewna sosnowego. Wszystkie detale, w które wyposażono wyrób, jakim jest replika karabinu Lee Enfield, zostały połączone w taki sposób, aby tworzyły one jedną, spójną całość.

Czym wyróżnia się replika broni palnej Lee Enfield?

Luksusowa replika broni palnej Lee Enfield, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, ma zainstalowany zamek czterotaktowy, tak zwany ślizgowo – obrotowy. Umożliwia on swobodne przeładowanie i wykonanie czterech strzałów. Łatwa w odryglowania replika karabinu Lee Enfield z naszego asortyment, ma możliwość oddania tak zwanego suchego strzału.

Luksusowa replika karabinu Lee Enfield to produkt, który spełni oczekiwania kolekcjonerów militariów. Wyrób ten wyróżnia się wiernym odwzorowaniem wszystkich detali.