Marka Perkins to znany i ceniony producent, który od wielu lat istnieje na rynku maszyn budowlanych i rolniczych. To firma produkująca wysokiej jakości części zamienne i podzespoły.

Osoby prowadzące działalność rolniczą lub też firmę budowlaną, często sięgają po produkty marki Perkins. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można zróżnicowaną ofertę, obejmującą korbowody, panewki korbowodowe, wałki rozrządu, wały korbowe, obudowy rozrządu, a także tuleje czy tłoki. To sprzęt niezawodny, który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Proponowane przez nas części do silników Perkins to również kolektory ssące, pierścienie tłokowe, a także pierścienie oporowe. To doskonałej jakości części zamienne, które zostały poddane licznym testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych. Stanowi to potwierdzenie tego, że przetrwają one w niezmienionym stanie, nawet narażone na intensywną eksploatację i maksymalne przeciążenia.

Perkins – renomowany producent części do silników

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można szeroki wybór części do silników Perkins. To produkty dostępne w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy niezawodne pompy wtryskowe, pompy wody, chłodnice oleju, termostaty, a także pokrywy zaworów. To części zamienne, które zostały zaprojektowane z myślą o właścicielach i użytkownikach ciężkich maszyn rolniczych oraz przemysłowych. Nie od dziś wiadomo, że sprzęt ten narażony jest na negatywne działanie wielu czynników zewnętrznych, w tym również proces korodowania, powodujący częste awarie tych urządzeń. Z uwagi na to, polecane przez nas części do silników Perkins, są zabezpieczone przed ryzykiem rdzewienia. Proponowane przez nas chłodnice oleju, jak również filtry paliwa, filtry oleju czy czujniki ciśnienia oleju, monitorują pracę poszczególnych podzespołów i układów danego pojazdu mechanicznego.

Części zamienne marki Perkins dedykowane silnikom, montowane w maszynach budowlanych i rolniczych, gwarantują bezawaryjną pracę tego sprzętu. To produkty stworzone z myślą o intensywnej eksploatacji maszyn przemysłowych.