Ekonomiczne w eksploatacji piece do pizzy mogą stanowić podstawowe wyposażenie restauracji bądź też firmy cateringowej, oferującej dania kuchni włoskiej. To urządzenia grzewcze o wysokiej sprawności energetycznej.

Nowoczesne piece do pizzy umożliwiają przygotowanie wielu różnych potraw w kuchni włoskiej. Dzięki nim można serwować również wypieki i niektóre artykuły, wymagające odpowiedni obróbki termicznej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się łatwe do montażu piece do pizzy, dostępne w różnych rozmiarach do wyboru. Sprzęt ten został wykonany z ogniotrwałych materiałów o potwierdzonej atestami i certyfikatami wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku intensywnej eksploatacji i bardzo wysokiej temperatury powietrza. Polecane przez nasz sklep internetowy piece do pizzy mogą znaleźć się, zarówno w pomieszczeniach należących do konkretnej restauracji lub firmy cateringowej, jak i na zewnątrz w ogródkach przynależących do wyżej wymienionych podmiotów.

Piece do pizzy do ogrodów i działek

Tunelowy piec do pizzy Vitcas Casa
Tunelowy piec do pizzy Vitcas Casa

Łatwe do czyszczenia i niekłopotliwe w konserwacji piece do pizzy z naszego asortymentu, to produkty, które powinny stanowić podstawowe wyposażenie firm zajmujących się serwowaniem potraw kuchni włoskiej. To urządzenia grzewcze, które można zamówić, zarówno w wersji przeznaczonej do montażu, jak i z elementami dedykowanymi do samodzielnej budowy wybranego modelu pieca do pizzy. Proponowany przez nas sprzęt jest opalany drewnem, co eliminuje problem osadzania się w kuchni szkodliwych produktów, powstałych w procesie spalania węgla drzewnego, pelletu czy ekogroszku, a także brykietu. Wysokiej jakości piece do pizzy mogą znajdować się na zewnątrz, ponieważ zostały one skutecznie zabezpieczone przed działaniem wielu czynników atmosferycznych. Nie zmieniają one swojego koloru, a także pierwotnych właściwości pod wpływem panujących warunków pogodowych.

Czytaj rónież: Silikon wysokotemperaturowy do uszczelniania pieców

Markowe piece do pizzy to rozwiązanie, które sprawdzi się u właścicieli lokali gastronomicznych, serwujących dania z kuchni włoskiej. Sprzęt ten działa bezawaryjnie i nie wymaga kosztownych przeglądów oraz konserwacji.