Wysokiej jakości profile LED zastosowanie mają w produkcji opraw oświetleniowych. Do tych elementów montowana jest taśma, dodatkowo zabezpieczona osłoną, co gwarantuje wspaniały efekt świetlny. Nowoczesne profile ledowe z aluminium, zapewniają prawidłowe odprowadzanie generowanego przez lampy ciepła. Dzięki temu diody LED-owe chronione są przed ich uszkodzeniem, spowodowanym działaniem bardzo wysokiej temperatury.

Profile LED zastosowanie w domach i mieszkaniach

Estetycznie wyglądające profile LED z naszego sklepu internetowego, wpływają na efekt wizualny wybranego systemu oświetlenia. Wklejona do środka taśma nie jest widoczna, ponieważ posiada specjalistyczne osłony, dodatkowo zabezpieczające przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz i pył. Dobrej jakości oświetlenie ledowe w profilu aluminiowym, może być stosowane w pomieszczeniach, w których na co dzień występuje para wodna i wilgoć.

Jakie zalety mają profile ledowe?

Komponenty, jakimi są profile ledowe, dostępne w ofercie znajdującej się na naszej stronie internetowej, są wymagane w czasie instalacji oświetlenia typu LED. To elementy, które można montować w sufitach obniżonych, wbudowywać w ścianę czy w specjalnie wycięty otwór, znajdujący się pomiędzy płytkami ceramicznymi w kuchni lub łazience. Profile ledowe mogą stanowić system oświetleniowy danego domu lub mieszkania. Warto wspomnieć, że rozwiązanie, jakim jest oświetlenie liniowe, jest obecnie bardzo popularne, ponieważ świetnie podkreśla design nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Funkcjonalne profile LED zastosowanie ich w nowoczesnych wnętrzach!

Dodaj komentarz