Oryginalny rewolwer Le Mat to podstawowe wyposażenie zbrojne Kawalerii, biorącej udział w wojnie pomiędzy południowymi a północnymi Stanami Zjednoczonymi. To replika wykonana przez hiszpańską manufakturę Denix.

Piękny rewolwer Le Mat może być ekskluzywnym dodatkiem do kolekcji broni palnej. To wspaniały produkt, dedykowany, zarówno miłośnikom militariów, jak i osobom zainteresowanym historią nowożytną. Rekomendowany przez nasz sklep internetowy rewolwer Le Mat, został wykonany zgodnie z historycznymi zapiskami. To produkt stworzony przez jedną z najlepszych manufaktur w Europie, specjalizującej się w wykonywaniu replik broni palnej na potrzeby wytwórni filmowych. Proponowany przez nas wyrób posiada możliwość oddania tak zwanego suchego strzału. To luksusowa replika broni palnej, skonstruowanej przez paryskiego arystokratę Jeana Francoise Le Mata.

Rewolwer Le Mat – replika broni używanej przez Kawalerzystów

Rewolwer Le Mat - broń Kawalerii Południa DENIX 1070 - replika
Rewolwer Le Mat – broń Kawalerii Południa DENIX 1070 – replika

Ekskluzywny rewolwer Le Mat to replika broni palnej, która nosi popularną nazwę pistoletu kartaczowego lub dziesieciostrzałowca. To wyjątkowy rewolwer, który różni się od innej broni palnej tego rodzaju, konstrukcją magazynka i sposobem jego załadowania. Ta imponujących rozmiarów replika broni palnej, którą jest rewolwer Le Mat z naszego sklepu internetowego, zrobi wrażenie na każdym kolekcjonerze, jaki zostanie obdarowany tym przedmiotem. Rekomendowany przez nas produkt został wykonany ze stopu cynku i aluminium w kolorze matowego srebra. Posiada on lekkie wybarwienia w zagłębieniach. Rękojeść proponowanej przez nas repliki broni palnej została pokryta antypoślizgową powłoką, co podwyższa komfort używania tego wyrobu.

Zobacz też: Świeczniki kryształowe piękny dodatek do wnętrza

Wspaniały rewolwer Le Mat po wyjątkowa replika broni palnej, używanej przez najlepszych strzelców na świecie. Produkt ten posiada pięknie wykonaną rękojeść i lufę.