Wędzarnia ogrodowa murowana jest wykonana z solidnych prefabrykatów. Do jej budowy używane są solidne materiały w postaci cegieł szamotowych, betonu komórkowego bądź też kamieni ozdobnych, połączonych ze sobą przy pomocy zaprawy do pieca chlebowego Vitcas OC.

Sposobem na bezpieczną, a jednocześnie efektywną obróbkę termiczną potraw, w temperaturze od 16 do 90 stopni Celsjusza, jest zastosowanie takiej konstrukcji, jak wędzarnia ogrodowa murowana. Produkt ten jest dostępny na sklep.vitcas.pl. Został on bardzo dokładnie przetestowany, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmowych. Prawidłowo zbudowana wędzarnia, znajdująca się na posesji prywatnej bądź też przynależącej do restauracji bądź firmy cateringowej, umożliwia poddawanie różnych potraw wędzeniu na zimno lub na gorąco. Dzięki temu nabierają one odpowiedniej konsystencji, wilgotności, smaku i zapachu. Polecana przez nas wędzarnia ogrodowa murowana, umożliwia przyrządzenie mięsa, różnych gatunków ryb, a także serów, orzechów bądź wybranych warzyw, w tym popularnej papryki wędzonej.

Wędzarnia ogrodowa murowana dla klientów indywidualnych i firmowych

Czerwona cegła szamotowa dekoracyjna
Czerwona cegła szamotowa dekoracyjna idealna do budowy wędzarni ogrodowej

Obróbka termiczna, w temperaturze od 16 do 90 stopni Celsjusza, polega na bardzo powolnym okadzaniu dymem wybranego artykułu spożywczego. Stanowi to doskonały sposób na jego zakonserwowanie, bez potrzeby użycia do tego celu szkodliwych konserwantów. To świetna propozycja dla osób żyjących w stylu eko, jak również właścicieli renomowanych restauracji i firm cateringowych. Osoby te mogą wykorzystać do wyżej wymienionej obróbki termicznej taką konstrukcję, jak wędzarnia ogrodowa. Uzyskała ona pozytywną opinię wśród wielu klientów sklepu internetowego sklep.vitcas.pl. Jest skutecznie zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych w postaci opadów deszczu, śniegu czy też intensywnego promieniowania słonecznego. Polecana wędzarnia ogrodowa jest przystosowana do intensywnej eksploatacji. Ne ulega ona uszkodzeniu pod wpływem działania otwartego źródła ognia.

Czytaj również: Cegła szamotowa do budowy pieca na pizze

Nowoczesna wędzarnia ogrodowa murowana jest przeznaczona do efektywnej obróbki termicznej wielu potraw. Dzięki niej uzyskują one wysokie walory smakowe i odżywcze.