Wędzisko phantom to produkt, który może zainteresować, zarówno zawodowych wędkarzy, jak i amatorów często udających się na łowiska o różnym stopniu trudności. Wyrób ten gwarantuje ogromną frajdę w czasie holowania wybranego gatunku ryby.

Niezawodny w działaniu phantom green to idealnie wyważona wędka, która jest dopasowana do kształtu dłoni. Produkt ten został zaprojektowany i wykonany bardzo starannie, co jest dowodem jego najwyższej jakości. To kij mający dynamiczne i szybkie blanki, gwarantujące wybitne osiągi wrzutowe, nawet dla mało doświadczonego poławiacza ryb. Proponowany przez nas phantom jest wyrobem, który został przetestowany przez wielu zawodowych wędkarzy, jacy odnieśli ogromny sukces w poławianiu, nawet na bardzo trudnych łowiskach. Phantom green to produkt nowoczesny, stworzony ze starannie dobranych komponentów.

Wędzisko Phantom – niezawodne akcesoria wędkarskie

Phantom Green
Phantom Green

Odporny na uszkodzenia mechaniczne phantom green to kij, który można zabierać na dowolnie wybrane łowiska. To wyrób niekłopotliwy w transportowaniu. Jego lekka, ale solidna konstrukcja wytrzymuje, nawet bardzo duże przeciążenia. Rekomendowane przez nas wędzisko phantom to wędka o nowoczesnym wyglądzie, w której wysoka jakość materiałów, idzie w parze z atrakcyjną ceną. Półparaboliczna akcja i duży zapas mocy, którym wyróżnia się phantom green sprawiają, że łowienie przy pomocy tego wędziska, jest nie tylko efektywne, ale przede wszystkim gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo, nawet bardzo niedoświadczonym poławiaczom ryb.

Czytaj również: Zanęty i przynęty to produkty ekologiczne i skuteczne

Wysokiej jakości phantom green to produkt, który może zainteresować wielu poławiaczy ryb. Wyrób ten został wykonany z materiałów atestowanych i certyfikowanych, z dodatkiem niskiej zawartości żywicy oraz maty wysokowęglowej 30 ton.