Atestowane i certyfikowane zabawki drewniane to alternatywa tego rodzaju produktów, wykonanych z plastiku czy innego typu tworzyw sztucznych, mogących zawierać szkodliwe związki ropopochodne. Ekologiczne zabawki z drewna są pokryte nietoksycznymi farbami.

Prawidłowy rozwój dziecka wymaga, aby korzystało ono z zabawek o charakterze edukacyjnym. Produkty te mogą kształtować wyobraźnię, jak również wpływać na polepszenie motoryki mniejszej dziecka. Wyrobem z tej kategorii jest oferowana przez nas drewniana stacja pogodowa. To produkt utrzymany w pastelowych kolorach. Będzie on świetnym pomysłem na prezent dla małego fana zjawisk przyrodniczych. Ta edukacyjna zabawka drewniana jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Produkt ten nadaje się do nauki pór roku i rozpoznawania zjawisk atmosferycznych. Nieodłącznym elementem zabawy, zarówno w pojedynkę, jak i w gronie rówieśników czy rodzeństwa, są klocki drewniane, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej. To wyroby dostępne w zróżnicowanej kolorystyce. Mogą one posiadać oryginalnie wyglądającą grafikę. Produkt ten umożliwia tworzenie różnych konstrukcji i budowli, co wpływa na rozwój wyobraźni i zmysłu przestrzennego dziecka.

Zabawki drewniane dla dzieci od 1 roku życia

Mali odkrywcy otaczającego ich świata, z pewnością zainteresują się oferowanym przez nas wyrobem, którym jest drewniana układanka edukacyjna ciało człowieka. To produkt wykonany z wysokiej jakości drewna, pokrytego nietoksycznymi farbami. Ta ekologiczna zabawka dla dzieci składa się z 12 elementów, które należy dopasować do odpowiednich miejsc na planszy. Wyrób ten wspomaga zdolność logicznego myślenia, rozwój umiejętności motorycznych malucha i jest doskonałym sposobem na naukę podstaw anatomii człowieka. Rodzicom, którym zależy na prawidłowym rozwoju psychofizycznym swoich pociech, polecamy układankę dopasowanie kształtów i kolorów. To produkt przeznaczony dla pociech od 12 miesiąca życia. Ta zabawka drewniana kształtuje wyobraźnię, kreatywność, koordynację ręka -oko i logiczne myślenie. Dla najmłodszych klientów naszego sklepu, zafascynowanych rozwiązywanie różnego typu zagadek, proponujemy Labirynt przestrzenny Farma. To estetycznie wyglądająca zabawka z drewna, która wspomaga rozwój zdolności manualnych i koordynację ruchową.

Zabawki drewniane to markowe wyroby, wykonane z wysokogatunkowego materiału, wydzielającego bardzo przyjemny, charakterystyczny zapach. Produkty te są dostępne w pięknej kolorystce i w oryginalnym wzornictwie.