Wysokiej jakości dipy stanowią rodzaj przynęty, wpływającej na efektywność połowów na każdym łowisku. To preparaty przydatne w różnych warunkach atmosferycznych.

Wzbogacone w kwasy tłuszczowe dipy są sprawdzonymi rodzajami przynęt. To produkty zawierające odpowiednią dawkę protein. Wyroby te są w pełni naturalne. Mogą być doskonałą zalewą do kulek proteinowych. Wyroby te są wytwarzane w specjalnie dobranej temperaturze. Dzięki temu zachowują wszystkie ważne składniki odżywcze. To ekologiczne wzmacniacze zanęt, które nie sprzyjają degradacji środowiska naturalnego. Posiadające wyselekcjonowane składniki odżywcze dipy mogą być stosowane również jako zalewa do ziaren, kulek bądź też pelletów. Produkty te zawierają 100% składników pochodzenia naturalnego, które stanowią skuteczną zanętę dla karpi, jak również amurów. Proponowane przez nasz sklep internetowy dipy wyróżniają się niezwykle przyjemnym i nęcącym ryby zapachem. To produkty o potwierdzonym badaniami, bezpiecznym składzie, pozbawionym konserwantów.

Dipy dla wędkarzy

Carp Food Zig Booster
Carp Food Zig Booster

Nowoczesny booster może być wykorzystywany, zarówno przez pasjonatów poławiania ryb, jak i profesjonalistów. Jego cykliczne używanie zapewnia efektywny połów, również dużych osobników, które do tej pory nie podpływały do wędkarza. Polecany przez nas booster uznawany jest za wyjątkowo dobry wspomagacz połowów, który doskonale zdaje egzamin, bez względu na panującą aurę pogodową czy też rodzaj wód. Ten ekonomiczny w użyciu produkt, dedykowany m.in. karpiom, można stosować cały rok. To preparat, który może być używany w celu zwiększenia ilości połowów. Produkt ten jest pozbawiony syntetycznych barwników. Działa szybko i skutecznie, bez względu na rodzaj łowiska

Zobacz także: Wędzisko phantom to obok kołowrotka podstawowy sprzęt

Dipy stanowią bardzo skuteczne przynęty. Sa one zbogaconę o optymalnie dobrane składniki, w tym naturalne kwasy tłuszczowe.