Niezawodne w działaniu inhibitory to markowe wyroby znanych i cenionych firm o długoletniej tradycji istnienia na rynku. To preparaty będące skutecznym zabezpieczeniem przed korozją i powstawaniem osadów z kamienia w systemach CO.

Rzetelnie przetestowane przez nas inhibitory to preparaty chemiczne najnowszej generacji. Są one niezastąpione, gdy zachodzi potrzeba skutecznego zabezpieczenia wybranych elementów przed ryzykiem rdzewienia i powstawania nieestetycznych osadów z kamienia. To preparaty chemiczne mające szerokie zastosowanie w różnych układach metalowych, w tym także tych, wykonanych z lekkiego aluminium. Każdy inhibitor, który został poddany naszej ocenie, wyróżnia się szybkością i efektywnością działania. To produkt dostępny w opakowaniach o różnej pojemności, od 310 mililitrów do 1 litra. Oceniony przez nas inhibitor korozji to uniwersalny środek, który przyda się do ochrony instalacji centralnego ogrzewania, montowanych w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, firmowych i komercyjnych.

Inhibitory korozji

Inhibitor korozji do instalacji C.O. Vitcas

Skuteczny inhibitor to preparat, który zapobiega degradacyjnemu działaniu szlamu, kamienia kotłowego i korozji. Czynniki te mogą powodować obniżenie sprawności instalacji centralnego ogrzewania CO i w rezultacie doprowadzać może do jej poważnej awarii. Przetestowane przez nas inhibitory przeciwdziałają korodowaniu grzejników kotłów, rur i zaworów. To preparaty chemiczne o starannie skomponowanym składzie, zapobiegającym odkładaniu się kamienia czy też tworzenia zgorzeliny, co wpływa na bardzo głośną pracę wybranego modelu kotła. Zastosowanie rekomendowanych przez nas inhibitorów, chroni system centralnego ogrzewania przed zapowietrzaniem, co w rezultacie powoduje nierównomierne nagrzewanie się wybranego modelu grzejnika. Regularne stosowanie pozytywnie ocenionych przez nas inhibitorów, relatywnie zmniejsza zużycie paliwa w kotłach zasilanych ekogroszkiem, pelletem lub też innym paliwem stałym.

Czytaj również: Piece do pizzy pozwolą na przyrządzenie specjałów kuchni włoskiej.

Wysokiej jakości inhibitory to preparaty ochronne, które mogą być używane do konserwacji systemów centralnego ogrzewania. Produkty te są ekonomiczne w użyciu i bardzo skuteczne w działaniu.