Pomyślmy, który chłopak nie chce być budowlańcem, rolnikiem, policjantem. Warto wyposażyć pokój pociechy w odpowiednio dobrane zabawki.

Atestowane i certyfikowane Bruder zabawki to wysokiej jakości produkty, które można znaleźć w naszej stałej ofercie sklepowej. Bruder to zabawki, które przetrwają w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Są one bardzo funkcjonalne. Produktem zasługującym na szczególne uznanie jest Bruder koparka ładowarka JCB 4cx. To wyrób, który do złudzenia przypomina tradycyjne maszyny budowlane. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zabawka Bruder przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Posiada ona profilowany bieżnik, a także ruchome ramię koparki z łyżką i podpórkami. Mali miłośnicy uprawiania ziemi mogą zainteresować się natomiast zabawką Bruder pojazd kombajn zbożowy John Deere t670i. To produkt, który w przeciwieństwie do poprzedniego, posiada skrętną, tylną oś. Może być ona regulowana pokrętłem. Zabawka Bruder posiada schowki o zmiennym sposobie ustawiania i otwieraną maskę silnika.

Który chłopak nie chce być budowlańcem, rolnikiem, policjantem. Zabawki dla pociech od 3 roku życia

BRUDER Pojazd Traktor John Deere 7930

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także nowoczesne Bruder zabawki, które mogą zainteresować najmłodsze pociechy, zafascynowane pracą na roli. Do tej grupy należy Bruder pojazd traktor John Deere 7930. To wyrób wykonany bardzo starannie, z przedłużoną kierownicą, ułatwiającą manewrowanie, przeszkloną kabiną, a także regulowanym sprzęgiem przyczepowym i odłączaną przeciwwagą. Produkt ten został wykonany z trwałych materiałów, które nie ulegają odbarwieniu pod wpływem działania promieni słonecznych lub też chlorowanej wody. Polecana przez nas Bruder zabawka jest kompatybilna z innymi wyrobami tej firmy, dostępnymi w serii Profi. Mali Stróże prawa z pewnością spędzą chętnie czas na zabawie przy użyciu takiego wyrobu, jak Bruder pojazd quad z policjantką i akcesoriami. To wysokiej jakości wyrób, dedykowany chłopcom i dziewczynkom od 4 roku życia. Został on wykonany ze starannie dobranego tworzywa, co podkreśla jego walory estetyczne i użytkowe. To doskonała zabawka Bruder, którą można zabierać ze sobą w dowolnie wybrane miejsce.

Warto sprawdzić: Zabawki drewniane wciąż bawią i uczą

Nowoczesne Bruder zabawki to wspaniałe produkty dla dzieci od trzeciego roku życia. Będą odpowiednie dla małych stróżów prawa lub chłopców pasjonujących się uprawą roli czy też budowaniem miast.