Wysokiej jakości orbitrek to urządzenie, które można dopasować pod względem jego rozmiarów do swoich indywidualnych preferencji, jak również posiadanej powierzchni użytkowej domu lub mieszkania. Sprzęt ten ma wiele dodatkowych funkcji.

Odpowiednio dobrany orbitrek to sprzęt, dzięki któremu można przeprowadzić zaawansowany trening sportowy z uwzględnieniem wielu partii ciała. To wszechstronne urządzenie, zaprojektowane w taki sposób, aby w trakcie ćwiczeń na nim, nie dochodziło do nadmiernego przeciążenia stawów, ścięgien i przyczepów mięśniowych. Atestowany i certyfikowany orbitrek, który można zamówić również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, to doskonała maszyna eliptyczna. Może ona zastąpić wiele używanych przyrządów do ćwiczeń.

Orbitrek dla amatorów i zawodowych sportowców

Orbitrek treningowy magnetyczny BE 6792 4kg BODY SCULPTURE
Orbitrek treningowy magnetyczny BE 6792 4kg BODY SCULPTURE

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje najlepszej jakości urządzenia, przeznaczone do domowego treningu. W naszym asortymencie znaleźć można orbitrek magnetyczny przeznaczony, zarówno do mieszkań o małej powierzchni użytkowej, jak i komercyjnych lub domowych siłowni. To sprzęt najlepszych marek na świecie, między innymi Reebok czy Hms. Sprzęt ten ma niską wagę, co umożliwia jego łatwe przenoszenie, bez potrzeby używania do tego celu dużej siły fizycznej. Proponowany orbitrek magnetyczny ma wbudowany system oporu, działający na zasadzie mechanizmu dociskowego.

Czytaj również: Kettlebell to nowoczesny przyrząd do ćwiczeń

Odporny na uszkodzenia mechaniczne orbitrek magnetyczny stanowi świetne rozwiązanie dla osób pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną, a także spalić zbędną tkankę tłuszczową. To sprzęt multifunkcyjny, dzięki któremu można harmonijnie rozwijać swoją muskulaturę.